Dvaro arklidės


Daugiau informacijos mob. tel. +370 677 86678.
El. paštas: info@provansalis.lt

Dvaro “Provansalis” arklidėse veikia žirgynas ir jojimo klubas. Patyrę treneriai pradedančiuosius moko jodinėti, o praktikuojantiems jojikams padeda tobulinti savo įgūdžius. Draugų grupėms siūlome edukacines programas.

Mūsų žirgynas – socialiai atsakingas – suteikiame galimybę žirgus pažinti žmonėms su negalia, globojame ir rūpinamės apleistais žirgais.

Taip pat teikiame gardų nuomos ir žirgų priežiūros paslaugas. Pas mus Jūsų žirgas jausis mylimas ir prižiūrėtas. 45 ha privati ekologinio ūkio teritorija užtikrina puikias sąlygas žirgų laikymui. Švarios arklidės, ekologiškų ganyklų ir pašarų gausa, ramioje vietoje esantys aikštynai bei vaizdingi jojimo takai suteiks daug džiaugsmo Jums ir Jūsų žirgui.

Mes mylime žirgus ir skiriame daug dėmesio kiekvienam žirgui kasdien, todėl mūsų arklidės nedidelės ir jaukios. Žirgai dienas leidžia lauke, ekologiškose ganyklose, o nakvoja – arklidėse, kur visada gauna ekologiško šieno, avižų ir švaraus artezinio gręžinio vandens.

Kviečiame prisijungti ir laikyti savo žirgus mūsų arklidėse. Galime pasiūlyti įvairius žirgų priežiūros variantus – nuo paprasčiausio gardo ar vietos lauko aptvare nuomos iki pilnos žirgo priežiūros ir treniruočių programos.

Mūsų žirgai