Dvaro arklidės


Daugiau informacijos mob. tel. +370 630 22269.
El. paštas: info@provansalis.lt

Dvaro “Provansalis” arklidėse veikia žirgynas ir jojimo klubas. Patyrę treneriai pradedančiuosius moko jodinėti, o praktikuojantiems jojikams padeda tobulinti savo įgūdžius. Draugų grupėms siūlome edukacines programas.

Mūsų žirgynas – socialiai atsakingas – suteikiame galimybę žirgus pažinti žmonėms su negalia, globojame ir rūpinamės apleistais žirgais.

Taip pat teikiame gardų nuomos ir žirgų priežiūros paslaugas. Pas mus Jūsų žirgas jausis mylimas ir prižiūrėtas. 45 ha privati ekologinio ūkio teritorija užtikrina puikias sąlygas žirgų laikymui. Švarios arklidės, ekologiškų ganyklų ir pašarų gausa, ramioje vietoje esantys aikštynai bei vaizdingi jojimo takai suteiks daug džiaugsmo Jums ir Jūsų žirgui.

Mes mylime žirgus ir skiriame daug dėmesio kiekvienam žirgui kasdien, todėl mūsų arklidės nedidelės ir jaukios. Žirgai dienas leidžia lauke, ekologiškose ganyklose, o nakvoja – arklidėse, kur visada gauna ekologiško šieno, avižų ir švaraus artezinio gręžinio vandens.

Kviečiame prisijungti ir laikyti savo žirgus mūsų arklidėse. Galime pasiūlyti įvairius žirgų priežiūros variantus – nuo paprasčiausio gardo ar vietos lauko aptvare nuomos iki pilnos žirgo priežiūros ir treniruočių programos.

Mūsų žirgai

FREDDIS STAR

– temperamentingas žirgas patyrusiam raiteliui. Grakštus, emocingas ir sportiškas. Puikiai tiks norintiems tobulinti savo jojimo įgūdžius.

FATIMA

– ramybės įsikūnijimas. Tobulas žirgas pradedančiajam raiteliui.

REFORMA

– sportininkė, aktyvistė, gražuolė.

PONY QUEEN

– miela poniukė vaikams. Ramiai nešios ant nugaros mažuosius žirgų mylėtojus, leisis glostoma ir šukuojama. Pasikvieskite Pony Queen į savo šventę ir ji mielai taps stebuklingu vienaragiu mažųjų princesių rūmuose arba pirmuoju žirgu mažojo riterio gyvenime.