Provansalio dvaras


Dvaro “Provansalis” rūmai – tai puošnus, su didžia pagarba Vilniaus klasicizmui ir šio regiono dvarų stilistikai suprojektuotas, XXI a. pradžioje pastatytas, 2 salių ir 13 kambarių pastatas. Dvaras darniai įsilieja į apylinkių kraštovaizdį ir padeda išsaugoti senojo Molėtų plento vietos dvasią.

Dvaro teritorijoje jūsų patogumui įrengta talpi saugoma mašinų aikštelė, asfaltuotas privažiavimas, smėlėtas paplūdimys. Pageidaujantiems ramaus poilsio siūlome biblioteką, žvejybą, paukščių stebėjimą bei įvairaus ilgio pasivaikščiojimo maršrutus miške. Jus pradžiugins erdvūs dviviečiai, triviečiai bei keturviečiai šeimyniniai kambariai, švarus ir šiltas tvenkinio vanduo, žuvų gausa bei atsiveriantys tradicinio kraštovaizdžio su rugių laukais ir ganyklose besiganančiais žirgais vaizdai ekologinio ūkio ir miško aplinkoje.

Dvaro rūmuose yra 2 salės talpinančios po 40-50 žmonių. Nakvynei pritaikyta 13 kambarių:

  • 2 dviviečiai kambariai,
  • 7 dviviečiai – triviečiai kambariai,
  • 4 šeimyniniai keturviečiai kambariai.

Kambariuose įrengta vėdinimo sistema, kiekviename kambaryje individualiai reguliuojamas geoterminis šildymas. 7 kambariai turi išėjimus į balkonus, 2 – tiesiogiai į terasą. Siekdami užtikrinti svečių ramybę kambarius suskirstėme į atskirus blokus nuo laiptinės ir salių atskirtus papildomomis rakinamomis durimis, kiekviename bloke įrengėme po atskirą dušo-tualeto kambarį.

Dirbame visus metus.
Reikalinga išankstinė rezervacija:

Tel. +370-630-22269
El. paštas: info@provansalis.lt