Sodyba šventei


Dvaro sodyboje “Provansalis” kviečiame švęsti šeimos ir įmonių šventes. Tam skirtos 2 salės talpinančios po 40-50 žmonių, salėse įrengta vėdinimo sistema, abi salės turi išėjimus į terasą.

Dvare “Provansalis” yra:

Bibliotekos salė, kurios jaukioje aplinkoje malonu mėgautis pokylio vaišėmis. Stalus sustatysime pagal Jūsų pageidavimus – gali būti vienas ilgas, atskiri kvadratiniai arba apskriti stalai. Taip pat teikiame stalų dekoravimo ir floristikos paslaugas, o norintiems šventę pasipuošti patiems be papildomo mokesčio suteikiame visą turimą dekoravimo atributiką – indus, žvakides, vazas, kt.

Pokylių salė skirta aktyviai šventės daliai. Čia vyksta šokiai, žaidimai. Puošnus desertų stalo kampelis ir maži staliukai kavai sukuria šventiško klubo atmosferą.

Jauki terasa su nuostabiais vaizdais į ežerą, laukus.  Iš terasos smagu stebėti besiganančius arklius ir sportinių žirgų treniruotes. Vasarą kviečiame šventę rengti terasoje.

Kambariai. Nakvynei pritaikyta 13 kambarių:

  • 2 dviviečiai kambariai,
  • 7 dviviečiai – triviečiai kambariai,
  • 4 šeimyniniai keturviečiai kambariai.

Kambariuose įrengta vėdinimo sistema, kiekviename kambaryje individualiai reguliuojamas geoterminis šildymas. 7 kambariai turi išėjimus į balkonus, 2 – tiesiogiai į lauką. Siekdami užtikrinti svečių ramybę pokylių metu kambarius suskirstėme į atskirus 3 kambarių blokus nuo laiptinės ir triukšmingų salių atskirtus papildomomis rakinamomis durimis, kiekviename bloke įrengėme po dušo-tualeto kambarį.

SPA. Taip pat galime pasiūlyti pirtį ir sūkurinę vonią atokvėpiui po linksmybių.

Mūsų žirgynas šventei kviečia užsisakyti mažąjį baltąjį ponį, kuris pralinksmins ir užims vaikučius šventės metu. Taip pat sportinius žirgus fotosesijai ir pramogai. Žirgus visada lydi treneris, kuris įdomiai papasakoja apie žirgus, pamoko elgesio su jais.

 

Kainos 15 € – 1200 €
Tel. +370-630-22269
El. paštas: info@provansalis.lt