ŽIRGYNAS


Dvaro “Provansalis” arklidėse veikia žirgynas ir jojimo klubas. Patyrę treneriai pradedančiuosius moko jodinėti, o praktikuojantiems jojikams padeda tobulinti savo įgūdžius.  Jojimo klubo nariai nuolat dalyvauja įvairaus lygio varžybose.

Teikiame gardų nuomos ir žirgų priežiūros paslaugas, rengiame edukacines programas.

Draugiškas žirgyno kolektyvas kviečia prisijungti ir laisvalaikį leisti gamtoje kartu su gražuoliais žirgais ir linksmaisiais poniukais. Kasdienę jojimo klubo veiklą galite matyti čia.

Kainoraštis:

  • Vienkartinė jojimo treniruotė (45 min.) – 25 eur
  • Jojimas gamtoje – 30 eur
  • Jojimo abonementas (4 kartai, galioja 1 mėn.) – 90 eur
  • Jojimo abonementas (8 kartai, galioja 1 mėn.) – 150 eur
  • Fotosesijai paruošas žirgas su trenerio priežiūra (45 min.) – 50 eur
  • Žirgų (poniukų) nuoma ir atvežimas į jūsų šventę – nuo 100 eur

 

Daugiau informacijos jums suteiksime:

Tel. +370-677-86678
El.paštas: e.arcimaviciute@gmail.com

PROGRAMOS

Žirgų pasaulis

Edukacinė programa skirta vaikams ir suaugusiems. Jos metu supažindinama su žirgais (poniais), jų elgesio, priežiūros, mokymo ypatumais. Kiekvienam dalyviui suteikiama galimybė pasimokyti išvalyti ir pabalnoti žirgą bei pajodinėti. Programa vyksta lauke ir žirgyne (apsirenkite šiltai ir sportiškai :). Trukmė apie 1,5 val. (priklauso nuo grupės dydžio). Kaina 4 eur žmogui (grupėje 5-20 žmonių).

Jaunasis ūkininkas

Edukacinė programa skirta vaikams. Jos metu pasakojama apie ūkininko gyvenimą, pristatoma dienotvarkė, kasdieniai darbai. Vaikai kartu su ūkininku eina apžiūrėti ūkio, pašeria ir pagirdo gyvulius, apžiūri pasėlius, susipažįsta su kitais ūkio darbais pagal sezoną. Programa vyksta lauke ir tvarte (reikalinga tinkama apranga). Trukmė 1,5 val. Kaina 4 eur žmogui (grupėje 10-20 žmonių).

Taip pat galimos įvairios kombinuotos programos, pramogos su vakariene ir nakvyne, vaikų, šeimos ar įmonių švenčių programos. Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pasiūlysime puikių pramogų jūsų kompanijai!

Visoms programoms reikalinga išankstinė rezervacija.

Tel. +370-630-22269
El.paštas: info@provansalis.lt