ŽIRGYNAS


Dvaro “Provansalis” arklidėse veikia žirgynas ir jojimo klubas. Patyrę treneriai pradedančiuosius moko jodinėti, o praktikuojantiems jojikams padeda tobulinti savo įgūdžius.  Jojimo klubo nariai nuolat dalyvauja įvairaus lygio varžybose.

Teikiame gardų nuomos ir žirgų priežiūros paslaugas, rengiame edukacines programas.

Draugiškas žirgyno kolektyvas kviečia prisijungti ir laisvalaikį leisti gamtoje kartu su gražuoliais žirgais ir linksmaisiais poniukais. Kasdienę jojimo klubo veiklą galite matyti čia.

Kainoraštis:

  • Vienkartinė jojimo treniruotė (45 min.) – 25 eur
  • Jojimas gamtoje – 30 eur
  • Jojimo abonementas (4 kartai, galioja 1 mėn.) – 90 eur
  • Jojimo abonementas (8 kartai, galioja 1 mėn.) – 150 eur
  • Fotosesijai paruošas žirgas su trenerio priežiūra (45 min.) – 50 eur
  • Žirgų (poniukų) nuoma ir atvežimas į jūsų šventę – nuo 100 eur

 

Daugiau informacijos jums suteiksime:

Tel. +370-677-86678
El.paštas: e.arcimaviciute@gmail.com

PROGRAMOS

Žirgų pasaulis

Edukacinė programa skirta vaikams ir suaugusiems. Jos metu supažindinama su žirgais (poniais), jų elgesio, priežiūros, mokymo ypatumais. Kiekvienam dalyviui suteikiama galimybė pasimokyti išvalyti ir pabalnoti žirgą bei pajodinėti. Programa vyksta lauke ir žirgyne (apsirenkite šiltai ir sportiškai :). Trukmė apie 1,5 val. (priklauso nuo grupės dydžio). Kaina 4 eur žmogui (grupėje 5-20 žmonių).

Taip pat galimos įvairios kombinuotos programos, pramogos su vakariene ir nakvyne, vaikų, šeimos ar įmonių švenčių programos. Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pasiūlysime puikių pramogų jūsų kompanijai!

Visoms programoms reikalinga išankstinė rezervacija.

Tel. +370-677-86678