Provansalio dvaras


Pagrindinis Provansalio dvaro pastatas – tai puošnus, su didžia pagarba Vilniaus klasicizmui ir šio regiono dvarų stilistikai suprojektuotas, XXI a. pradžioje pastatytas, 2 salių ir 13 kambarių pastatas. Dvaras darniai įsilieja į apylinkių kraštovaizdį ir padeda išsaugoti senojo Molėtų plento vietos dvasią.

Dvare teikiame apgyvendinimo paslaugas, organizuojame šeimos ir įmonių šventes, mokymus, seminarus ir suaugusiųjų stovyklas.

Provansalio dvaro salės

Pagrindiniame dvaro pastate įrengtos 2 salės leidžia tinkamai paskirstyti švenčių ir mokymų veiklas. Pokylių salėje pasitinkame svečius, vyksta oficialios ceremonijos ir šokiai. Bibliotekos salėje kviečiame svečius prie šventinio stalo arba vyksta mokymai. Salės atskirtos neaukštais laipteliais ir plačiomis durimis, leidžiančiomis reguliuoti praėjimą ir triukšmo lygį tarp salių.

Provansalio dvaro salių planai šventėms

Bibliotekos salė

Pokylių salė

Provansalio dvaro kambariai

Erdvūs dvaro kambariai su autonomiškai reguliuojamu šildymu, balta patalyne, rankšluosčiais ir mini dušo želė/šampūno rinkiniais užtikrina komfortišką poilsį. Dvaro pastate yra 13 kambarių: 9 dviviečiai, 4 keturviečiai. Nakvynei priimame iki 35-40 žmonių (su pristatomomis lovomis). 7 kambariai turi išėjimus į balkonus, 2 – tiesiogiai į terasą. Siekdami užtikrinti svečių ramybę kambarius suskirstėme į atskirus blokus nuo laiptinės ir salių atskirtus papildomomis rakinamomis durimis, kiekviename bloke įrengėme po bendrą dušo-tualeto kambarį.

 Provansalio dvaro kambarių planas 

Kambariai

Dirbame visus metus.
Reikalinga išankstinė rezervacija:

Tel. +370-630-22269
El. paštas: info@provansalis.lt