Privatumo politika

Privatumo politika

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi šia svetaine ir sutikdami su šia politika sutinkate, kad dvaro sodyba „Provansalis“ naudotų slapukus pagal šios politikos sąlygas.

Slapukai yra failai, kuriuos žiniatinklio serveriai siunčia žiniatinklio naršyklėms. Jie laikomi žiniatinklio naršyklėse. Tada informacija siunčiama atgal į serverį kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš serverio. Tai leidžia žiniatinklio serveriui identifikuoti ir sekti žiniatinklio naršykles.

Dvaro sodybos „Provansalis“ svetainėje naudojami „analitiniai“ slapukai. Jie leidžia atpažinti ir suskaičiuoti lankytojus. Slapukų pagalba galime patobulinti Interneto svetainę, pavyzdžiui, užtikrinant, kad lankytojui būtų paprasčiau rasti ieškomą informaciją.

Asmuo gali ištrinti arba blokuoti slapukus, pasirinkęs atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, leidžiančius atsisakyti visų ar dalies slapukų. Žinotina, kad naudojantis tokiais naršyklės nustatymais, kurie blokuoja slapukus (įskaitant būtinus slapukus), Asmeniui gali iškilti problemų naudojantis visomis ar dalimi Interneto svetainės funkcijų.

Dvaro sodyba „Provansalis“ slapukus naudoja šiems tikslams:

  • informacijai apie naudotoją rinkti naudodama „Google Analytics“ įrankius,
  • identifikuoti naudotojui, jei jis prisijungęs,
  • naudojami „AdWords“, kad sektų konvertavimą ir nukreiptų pakartotinai.

Tai yra trečiųjų šalių slapukai, kurie galioja 90 dienų ir 2 metus.  „Google“ privatumo politika pateikiama šiuo adresu: http://www.google.com/privacypolicy.html

Daugiau informacijos el.paštu: info@provansalis.lt